Wieczór Uwielbienia

  • 19.09.2017, 00:17 (aktualizacja 19.09.2017, 13:05)
  • Magdalena Zarembska
Wieczór Uwielbienia Magdalena Zarembska
Zespół Ruah Elohim działający przy lubaczowskiej konkatedrze raz na jakiś czas organizuje Wieczory Uwielbienia, które licznie gromadzą mieszkańców Lubaczowa i okolic.

W sobotę (16.09.) odbył się nieco inny niż poprzednie Wieczór Uwielbienia. Na początek został odśpiewany Akatyst, który poprowadzili dk. Mateusz Kopa, al. Marcin Wnuk i Janek Mazepa. Drugą częścią wieczoru była modlitwa Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Rozważania prowadził dk. Mateusz, natomiast o stronę muzyczną zadbał oczywiście zespół Ruah Elohim. Dlaczego zespół podejmuje inicjatywę organizacji takich wieczorów? O tym w rozmowie z Magdaleną Zarembską mówiła jedna z wokalistek zespołu, Sylwia Michalina.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Lubaczowa chętnie uczestniczą w takiej formie modlitwy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zespół Ruah Elohim posługiwał muzycznie podczas Uwielbienia, dobierając pieśni w takich sposób, żeby każdy z obecnych mógł włączyć się w śpiew.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sobotnia modlitwa zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Magdalena Zarembska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe