Rajd Rowerowy Green Velo

  • 21.09.2017, 09:51
  • Małgorzata Zaręba
Rajd Rowerowy Green Velo
Uczestnicy rajdu w dniach 30.09– 1.10 wystartują z Tomaszowa Lubelskiego do Zamościa. W sumie trasa liczy długość ok. 123 km i poprowadzi przez takie miejscowości jak: Tomaszów Lubelski – Rebizanty – Józefów – Górniki – Krasnobród – Bondyrz – Zwierzyniec – Szczebrzeszyn – Siedliska – Zamość.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.30 na rynku w Tomaszowie Lubelskim, a rajd wystartuje o godz. 9.30. Podczas dwudniowego rajdu organizatorzy zaplanowali nocleg w Krasnobrodzie.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona ponieważ organizatorzy przewidzieli 100 miejsc, a wiec o udziale w imprezie rowerowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Jakie warunki formalne należy spełnić, aby zostać pełnoprawnym uczestnikiem rajdu?
Do przyszłego poniedziałku (25.09) należy przesłać na adres mailowy:  [email protected] uzupełnioną kartę zgłoszeniową. Kartę można także dostarczyć osobiście do punktu rejestracyjnego Rajdu w dniu imprezy. W przypadku osób niepełnoletnich należy dostarczyć także pisemną deklarację rodziców.

Celem Rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych na wschodnim szlaku rowerowym. Organizatorzy zapewniają także płatny transport wraz z rowerem z Lublina do Tomaszowa Lubelskiego oraz z Zamościa do Lublina. Cena transportu zależna jest od liczby chętnych

Organizatorami Rajdu Rowerowego Green Velo jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe