Rekolekcje ewangelizacyjne

  • 21.09.2017, 12:12 (aktualizacja 21.09.2017, 12:26)
  • Joanna Mazurek
Rekolekcje ewangelizacyjne
„Bóg miłuje Cię i ma wobec Ciebie wspaniały plan” - tymi słowami rodziny z Hrubieszowa, należące do Domowego Kościoła, zapraszają do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych.

Odbędą się one między 29 września a 1 października w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie. Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Zajdel wraz z parą współprowadzących.

Jak podkreśla Urszula Legiedź, te rekolekcje pomogą uczestnikom odkryć, jak niezmiernie wielka jest miłość Pana Boga do każdego człowieka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreśla Urszula Legiedź do udziału w rekolekcjach zaproszony jest każdy, kto pragnie bliskiego kontaktu z Bogiem i doświadczenia Jego miłości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają wyżywienie i opiekę nad dziećmi, a przyjezdnym dodatkowo noclegi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy rekolekcji zachęcają uczestników do zabrania ze sobą Pisma Świętego i czegoś do pisania.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe