22.09. Horyniec-Zdrój. Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

  • 24.09.2017, 12:42
  • Magdalena Zarembska
22.09. Horyniec-Zdrój. Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
22 i 23 września Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedził parafię p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Horyniec-Zdrój.

Uroczystej Mszy Świętej oraz ceremonii powitania krzyża w parafii przewodniczył ks. bp Mariusz Leszczyński, pochodzący z horynieckiej parafii.

W studiu peregrynacyjnym Katolickiego Radia Zamość z Magdaleną Zarembską rozmawiał proboszcz, o. Waldemar Czerwonka, który przybliżył nam wizerunek parafii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bernardyna Petrykowska i Janina Kobiałka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych mieszkańcy Horyńca-Zdroju licznie zgromadzili się w świątyni. Po Apelu Jasnogórskim odbyła się Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież, która rozpoczęła całonocne czuwanie przy krzyżu wielkopiątkowym.

W sobotę (23.09.) krzyż nawiedzi Nowe Brusno.

Magdalena Zarembska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe