28.09. Stary Dzików. Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

  • 29.09.2017, 23:55
  • Magdalena Zarembska
28.09. Stary Dzików. Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej Magdalena Zarembska
28 i 29 września Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedził parafię pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie.

Krzyż Wielkopiątkowy przybył do Starego Dzikowa w czwartek (28.09) o godz. 17. Mszy św. na powitanie krzyża przewodniczył ks. bp Mariusz Leszczyński.

Stary Dzików jest miejscem spotkania trzech kultur – między innymi ten wątek poruszył proboszcz parafii, ks. Piotr Podborny w rozmowie z Magdaleną Zarembską podczas Studia Peregrynacyjnego Katolickiego Radia Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gośćmi Studia Peregrynacyjnego byli również parafianie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jan Kudła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II aktualnie peregrynuje po dekanacie Cieszanów. Ze Starego Dzikowa wyruszył do Cewkowa.

Magdalena Zarembska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe