01.10. Oleszyce. Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

  • 02.10.2017, 20:49
  • Alicja Magura
01.10. Oleszyce. Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
1 i 2 października Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II nawiedzał parafię pw. Narodzenia Najświętszej Maryi w Oleszycach.

Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II peregrynuje po diecezji zamojsko-lubaczowskiej. W niedziele (01.10) nawiedzał parafie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach. Uroczystościom powitania krzyża i Eucharystii przewodniczył biskup senior Jan Śrutwa.

Proboszczem parafii jest ks. Józef Dudek, który jednocześnie pełni funkcję dziekana dekanatu Cieszanów. Kapłan w rozmowie z Alicją Magura przybliżył historię oleszyckiej parafii.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na antenie Katolickiego Radia Zamość wystąpili również: Danuta Kuczek i Zbigniew Krawiec.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poniedziałek (02.10) Krzyż Wielkopiątkowy św. Jana Pawła II dotrze do parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dachnowie.

Alicja Magura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe