Mateusz Ferens

  • 04.10.2017, 11:15
  • Małgorzata Zaręba
Mateusz Ferens
dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to obiekty sportowe: nowoczesna wielofunkcyjna hala, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej oraz obiekty lekkoatletyczne. W bieżącym 2017 i 2018 roku przewidziano wiele inwestycji na rozwój i rozbudowę infrastruktury kompleksów sportowych zamojskiego OSiR.

W audycji Rozmowa dnia Mateusz Ferens, dyrektor OSiR w Zamościu opowiada czego będą dotyczyć bieżące remonty kompleksów sportowych oraz jakie prace remontowo – budowlane zostaną w przyszłości przeprowadzone nad zalewem. Na obecną chwilę zostały złożone wnioski o dofinansowanie na modernizacje stadionu miejskiego oraz zalewu. Natomiast przy hali tenisowej powstanie hala mat.

OSiR to nie tylko lekkoatletyczne czy piłkarskie obiekty sportowe i zalew, ale także Kryta Pływalnia, z której możemy korzystać przez cały rok. Pływalnia, która znajduje się ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu dysponuje dwoma basenami: dużym basenem o głębokości 1,60cm - 1,80cm oraz małym rekreacyjnym. Nad bezpieczeństwem osób czuwają ratownicy wodni, a na basenie znajdują się atrakcje wodne typu: zjeżdżalnia, sauna, bicze wodne, gejzery, kaskada wodna czy jacuzzi.

Na basenie odbywają się różnego rodzaju zajęcia np. aquaerobiku czy kursy nauki i doskonalenia pływania. W rozmowie usłyszymy do kogo adresowane są zajęcia oraz jakie warunki należy spełnić żeby zostać ich uczestnikiem.

Na terenie zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Królowej Jadwigi 8 w grudniu 2016 roku powstały nowoczesne obiekty sportowe: sala do ćwiczeń siłowych pn „Kuźnia formy”oraz hala do tenisa ziemnego. Więcej o obiektach sportowych, które czynne są codziennie w godz. 6.00 – 22.00 w rozmowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


 


 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe