Forum Samorządowo-Gospodarcze w Tomaszowie Lubelskim

  • 08.10.2017, 22:38 (aktualizacja 09.10.2017, 11:41)
  • Ewa Monastyrska
Forum Samorządowo-Gospodarcze w Tomaszowie Lubelskim
6-7 października w Tomaszowie Lubelskim odbyło się III Forum Samorządowo-Gospodarcze.

6-7 październik w Tomaszowie Lubelskim upłynął pod znakiem Wschodniego Forum Samorządowo-Gospodarczego, który po raz trzeci został zorganizowany przez miasto Tomaszów Lubelski i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W tym roku tematem przewodnim była współpraca transgraniczna z Ukrainą. Burmistrz miasta, Wojciech Żukowski dostrzegł szansę na powodzenie takiej współpracy, którą doceniły zarówno władze uniwersyteckie jak i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy Forum przyznali, że władze samorządowe winni korzystać z wszelkich możliwych projektów, by wesprzeć swoich wyborców.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wschodni sąsiedzi z nadzieją patrzyli na współpracę międzynarodową, która nie zawsze jest łatwa i wymaga zaangażowania wszystkich poziomów władz. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

III Wschodnie Forum Samorządowo-Gospodarcze patronatem  hononorowym objęło Ministerstwo Rozwoju, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe