Utrudnienia w ruchu drogowym

  • 17.08.2016, 08:00
  • Małgorzata Zaręba
Utrudnienia w ruchu drogowym
W dniach 17 i 18.08 (tj. środa, czwartek) w Kalinowicach k. Zamościa odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym.

W Mistrzostwach wezmą udział zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2002-2003 oraz juniorki i juniorzy młodsi.
Pierwszego dnia Mistrzostw (17.08) w godz. 12.00-13.20 odbędzie się jazda indywidualna na czas na trasie: Kalinowice, - Białowola - Kalinowice. Natomiast wieczorem w godz. 17.00-18.00 odbędzie się jazda dwójkami. Oba etapy odbędą się przy zamkniętym ruchu dla innych użytkowników.

W drugim dniu zawodów (18.08)  w wyścigu ze startu wspólnego wezmą udział juniorki i juniorzy młodsi. Wyścig  ze startu wspólnego odbędzie się w godz. 11.00 – 13.30 na trasie: Szkoła Kalinowice  – Rachodoszcze – Łabunie – Ruszów – Zalesie – Kalinowice.
Wyścig odbędzie się przy częściowo ograniczonym ruchu ulicznym tzn - ruch poprzeczny i z przeciwnego kierunku zamykany będzie na czas przejazdu kolarzy. Ruch drogowy będzie wznowiony po trzech minutach od przejazdu peletonu.

Więcej informacji na temat Mistrzostw [kliknij tutaj]
 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe