Niedziela, 20.01.2019

Biłgoraj. Rehabilitujemy Jagodę

  • 18.10.2017, 12:00 (aktualizacja 18.10.2017 13:35)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Rehabilitujemy Jagodę
11-letnia Jagoda Stasiewicz z Biłgoraja 20 maja uległa poważnemu wypadkowi drogowemu i zapadła w śpiączkę.

W chwili obecnej dziewczynka przebywa w Klinice ‘Budzik’ w Warszawie, o czym informuje w rozmowie z Joanną Ferens tata Jagody, Krzysztof Stasiewicz:

Terapia prowadzona w Warszawie przynosi rezultaty i Jagoda powoli się wybudza. Niestety czeka ją jednak długa, trudna i bardzo kosztowna rehabilitacja:

W Biłgoraju odbyło się już wiele akcji, podczas których zbierane były środki na rehabilitację dziewczynki, a kolejne są w planach – wyjaśnia koordynator Caritas rejonu biłgorajskiego Mirosław Kita:


 Tata Jagody wyraża swoją wdzięczność wszystkim, którzy chcą pomóc dziewczynce:

Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej uruchomiło konto, na które darczyńcy mogą wpłacać pieniądze. Szczegóły na plakacie. 

Dotychczasowe akcje na rzecz Jagody: TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe