Światełko dla Łyczakowa

  • 20.10.2017, 08:59 (aktualizacja 20.10.2017, 09:05)
  • Alicja Magura
Światełko dla Łyczakowa lubaczow.com.pl
Samorząd Gminy Lubaczów zachęca do włączenia się w akcję „Światełko dla Łyczakowa”.

Jeszcze dziś (20.10) do godz. 15.00 można wesprzeć akcję „Światełko dla Łyczakowa” przekazując biało-czerwone znicze, które 1 listopada zapłoną na największych i najstarszych nekropoliach - Cmentarzu Łyczakowskim, Obrońców Lwowa (Orląt) oraz na Cmentarzu Janowskim  i innych polskich cmentarzach. O tym, gdzie należy składać znicze informuje Stanisław Myśliwy, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gmina Lubaczów po raz szósty włącza się w to przedsięwzięcie, które zostało zainspirowane przez dziennikarzy Polskiego Radia Lwów przy współpracy Polskiego Konsulatu we Lwowie. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większym powodzeniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja jest wyrazem pamięci o wszystkich ludziach, którzy przez kilkaset lat tworzyli niepowtarzalny charakter tego wyjątkowego miasta.

Alicja Magura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe