Nabór do DKS „GAUDIUM” Zamość

  • 31.10.2017, 11:22 (aktualizacja 01.11.2017, 09:46)
  • Małgorzata Kryk
Nabór do DKS „GAUDIUM” Zamość
Diecezjalny KS Gaudium Zamość to piłkarski klub sportowy, który powstał 7 lat temu. Głównym jego założycielem jest ks. Tomasz Winogrodzki, proboszcz parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Lipsku oraz piłkarz, który co roku bierze udział m.in. w Mistrzostwach Europy Księży w Halowej Piłce Nożnej.

Treningi w Diecezjalnym Klubie Sportowym „GAUDIUM” prowadzą doświadczeni trenerzy. Jednak warto podkreślić, że w klubie prężnie działa także piłka nożna dziewcząt, którą prowadzi nauczycielka wychowania fizycznego Monika Kycko.

Ks. Tomasz Winogrodzki, prezes DKS Gaudium Zamość poinformował jak rozpoczęła się przygoda z piłką nożną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Tomasz Winogrodzki zajmuje się nie tylko posługą kapłańska, ale także ze względu na pasję do piłki nożnej organizuje różnego rodzaju turnieje piłkarskie oraz bierze czynny udział w meczach charytatywnych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Diecezjalny Klub Sportowy „GAUDIUM” cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród chłopców. Najmłodsze roczniki biorą udział w meczach turniejowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie wymagania należy spełnić aby zostać piłkarzem DKS Gaudium Zamość?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły na temat naboru do drużyn piłkarskich zamieszczone są na stronie internetowej klubu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwieńczeniem treningów piłkarskich będą dwa turnieje, które już w listopadzie i grudniu odbędą się na dużej hali OSiR w Zamościu. W listopadzie (25.11) odbędzie się XV Diecezjalny Turniej dla Liturgicznej Służby Ołtarza w halowej piłce nożnej, który będzie kwalifikacją do rozgrywek ogólnopolskich. Natomiast w grudniu (09.12) rozegrany zostanie VII Turniej Mikołajkowy - Turniej Miast Partnerskich w halowej piłce nożnej. Warto dodać, że Turniej Mikołajkowy cieszy cie ogromnym zainteresowaniem, ponieważ biorą w nim udział nie tylko dzieci z Polski, ale również z Ukrainy. Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny na zakończenie rozgrywek otrzymują puchary, dyplomy, medale oraz upominki od Świętego Mikołaja.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe