ZUL-e. Rozstrzygnięcie konkursu

  • 19.11.2017, 22:15 (aktualizacja 22.11.2017, 20:31)
  • Małgorzata Sobczuk
ZUL-e. Rozstrzygnięcie konkursu
Wspólnie z Nadleśnictwem Mircze przygotowaliśmy konkurs dla słuchaczy audycji "Leśne Radio". Konkurs okazał się jednak zbyt trudny.

By wygrać nagrodę główną należało rozwiązać poniższe zadania konkursowe:

1) Fotozagadka. Jak nazywa się urządzenie widoczne na zdjęciu i do czego służy?

Była to wciągarka do zrywki, zwana też migłownicą; służy do wyciągania pni drzew z miejsca ścinki, może być też wykorzystywana do wyrywania korzeni drzew


2) Proszę wymienić przynajmniej dwie rzeczy, w które powinien być wyposażony ZUL-owiec, pracownik Zakładu Usług Leśnych.

Odpowiedni ubiór czyli np. kask, spodnie antyprzecięciowe, ochronne buty, rękawice oraz sprzęt typu siekiera, czy pilarka.
 

3) Jaką przeciętną masę drewna rocznie pozyskuje się w Nadleśnictwie Mircze?

33, 859 m3 drewna.

Zwycięzcą konkursu został pan Bartłomiej Biront. Po odbiór nagrody proszę się zgłosić do Biura Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość, ul. H. Jana Zamoyskiego 1, od poniedziałku do piątku, od 8 do 16. Gratulujemy!

 

Sponsorem nagród w konkursie było Nadleśnictwo Mircze. 

Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe