Biłgoraj. Spotkanie Szkolnych Kół Caritas

  • 09.11.2017, 22:44 (aktualizacja 11.11.2017, 09:44)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Spotkanie Szkolnych Kół Caritas
Wolontariusze i opiekunowie Szkolnych Kół Caritas rejonu biłgorajskiego zgromadzili się (09.11) na corocznym spotkaniu podsumowującym miniony rok pracy.

Spotkanie rozpoczęło się od mszy św. sprawowanej przez dyrektora Caritas naszej diecezji, ks. Adama Sobczaka. Następnie uczestnicy zgromadzili się w auli parafialnej, aby podsumować miniony rok działalności, a także zaplanować działania na następne miesiące - powiedział diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas Aneta Tryniecka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeden z opiekunów SKC w Tereszpolu-Kukiełkach Jerzy Strzałka powiedział czym dla niego jest działanie na tym polu oraz w jaki sposób powstało koło:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Adam Sobczak podziękował wszystkim zaangażowanym w wolontariat Caritas naszej diecezji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecnie w rejonie biłgorajskim działa 13 Szkolnych Kół Caritas. Łącznie skupiają one 386 młodych wolontariuszy, angażujących się w dzieła miłosierdzia – dodał Mirosław Kita, koordynator SKC rejonu biłgorajskiego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe