Koncerty organowe w Lubaczowie

  • 20.08.2016, 09:17
  • Anna Głowacka
Koncerty organowe w Lubaczowie Anna Głowacka
W parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie odbył się ostatni koncert organowy, zorganizowany w ramach V Międzynarodowych Letnich Koncertów Organowych - Lubaczów 2016.

Na finałowym koncercie organowym wystąpili: prof. Marek Kudlicki oraz Agnieszka Piass.
Szymon Januszkiewicz - organomistrz z Pruszcza Gdańskiego, który dokonywał intonacji instrumentu w parafii św. Karola Boromeusza w rozmowie z Anną Głowacką wskazywał, że jego praca przy instrumencie miała charakter wieloetapowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Profesor Marek Kudlicki, organista, który wystąpił na finale V Międzynarodowych Letnich Koncertów Organowych w Lubaczowie nadmienił, że organy znajdujące się w Lubaczowie posiadają niezwykłą wartość instrumentalną.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Agnieszka Piass - śpiewaczka, która swoim głosem uświetniła koncert organowy informowała, że już po raz kolejny miała możliwość wystąpienia obok prof. Kudlickiego, co stanowi dla niej niezwykłe doświadczenie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

 Patronat nad wydarzeniem sprawował biskup zamojsko - lubaczowski Marian Rojek.

Anna Głowacka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe