Biłgoraj. Finał Szlachetnej Paczki

  • 09.12.2017, 14:16 (aktualizacja 10.12.2017, 22:51)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Finał Szlachetnej Paczki
‘Lubię ludzi’ – pod tym hasłem przebiega tegoroczna edycja Szlachetnej Paczki. Finał akcji w rejonie biłgorajskim odbył się (09.12) w auli franciszkańskiej przy Sanktuarium Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.

Lider Szlachetnej Paczki rejonu Biłgoraj, Elżbieta Łukasik tłumaczy, na czym polega tzw. ‘mądre pomaganie’, której jest również celem akcji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w rejonie biłgorajskim pomoc otrzymały aż 54 rodziny, z część z nich została objęta wsparciem firmy Allegro, zaś pozostałym pomogli różnorodni darczyńcy z Biłgoraja i okolic:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Elżbieta Łukasik informuje również, jak przebiega finał akcji w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedną z wolontariuszek akcji jest Małgorzata Kostrubiec, która nie ukrywa swojej radości z niesienia pomocy innym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W akcję włączyli się również harcerze z 13 Starszoharcerskiej Drużyny Pochodni działającej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Biłgoraju, zaś o swoich motywacjach do uczestnictwa w tym dziele mówi podharcmistrz Dorota Woźniak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Elżbieta Łukasik dziękuje wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w piękne dzieło Szlachetnej Paczki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z magazynu znajdującego się w auli franciszkańskiej wszystkie paczki są rozwożone przez wolontariuszy, strażaków i chętne osoby prywatne do potrzebujących rodzin.

Joanna Ferens

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe