Szczebrzeszyn. Myśl pozytywnie

  • 11.12.2017, 10:43
  • Małgorzata Sobczuk
Szczebrzeszyn. Myśl pozytywnie
Zapraszamy na ogólnopolską konferencję szkoleniową „Myślę pozytywnie - edukacja dla zdrowia psychicznego" organizowaną w ramach projektu „Myślę pozytywnie”.

To rozszerzenie działań w ramach Kompleksowego programu wsparcia pozytywnych zmian opartych na wartościach w podejściu do zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie w godzinach 15.00-19.00.

Celem konferencji prowadzonej przez prelegentów Instytutu Edukacji Pozytywnej jest przybliżenie pracownikom oświaty (nauczycielom, psychologom, pedagogom) koncepcji pozytywnego myślenia jako priorytetowego w kontekście współczesnej edukacji.
Uczestnicy konferencji:
uzyskają wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego,
otrzymają indywidualne wsparcie konsultacyjne,
otrzymają materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe