Męskie spojrzenie

  • 14.12.2017, 14:29 (aktualizacja 18.12.2017, 13:39)
  • Anna Niderla-Kudach
Męskie spojrzenie
... na władzę, pieniądze i rozwój osobisty. Mężczyźni z Zamościa i okolic uczyli się wyznaczania celów i dochodzenia do ich realizacji.

Gośćmi drugiego już spotkania dedykowanego mężczyznom byli biznesmeni z Lublina Grzegorz Gruza i Robert Suszko związani z projektem Good Point.

Spotkanie przebiegało pod hasłem: „Władza, pieniądze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia”, choć jak przyznali prowadzący, tytuł był nieco zaczepny z założenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach spotkania, które odbyło się w Centrum Pastoralnym w Zamościu, mężczyźni rozmawiali o tym, co dla nich ważne: władzy, sukcesie, pieniądzach i pracy nad sobą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania panowie ćwiczyli wyznaczanie sobie celów i pracowali nas swoją motywacją. Powiedzieli nam o tym, co najbardziej ich poruszyło w usłyszanych treściach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie zostało zorganizowane przez Wspólnotę „W Jego Ręku" z Zamościa, która zaprasza na spotkania modlitewne w każdy piątek o godz. 19.00 do Centrum Pastoralnego w Zamościu (ul. Podchorążych 2), a w każdy drugi piątek miesiąca na msze św. z modlitwą o uzdrowienie do kościoła pw. Świętego Michała w Zamościu na godz. 18.00.

Dłuższa relacja z wydarzenia już wkrótce na antenie KRZ, tymczasem zapraszamy na stronę Wspólnoty "W Jego Ręku" [tutaj].

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ijan
ijan 15.12.2017, 10:48
oby więcej takich spotkań

Pozostałe