Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017

  • 19.12.2017, 13:37
  • Małgorzata Sobczuk
Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017
Do końca stycznia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem każdy może zobaczyć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych w Wielkim Konkursie „Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Zamość 2017”.

Za nami 14. edycja tego przedsięwzięcia. W tym roku wpłynęło 668 prac. To ciężka praca jurorów by wyłonić najlepszych – tłumaczył Jarosław Kalbarczyk, dyrektor GOK-u w Wysokiem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace zostały nadesłane lub dostarczone przez wszystkie szkoły z terenu Gminy Zamość, niepubliczne przedszkola działające na terenie gminy oraz osobiście przez autorów. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na miejscu była Małgorzata Godzisz, która zapytała uczestników konkursu o ich prace i pomysły na ich wykonanie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Laureaci konkursu, których prace stały się oficjalnymi kartkami świątecznymi gminy Zamość i zostały wydrukowane i rozesłane z życzeniami od Samorządu Gminy Zamość:

Karolina Greszta – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach

Sasza Czuchra – Szkoła Podstawowa w Żdanowie

Sylwia Puźniak – Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Zofia Ziemińska – Szkoła Podstawowa w Pniówku

Patryk Duda – Szkoła Podstawowa w Płoskiem.

W bieżącej edycji prace były zgłaszane w sześciu kategoriach: dzieci w wieku do 5 lat oraz klasa 0 szkoły podstawowej, uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, uczniowie gimnazjów i szkół średnich, „open” – osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia) oraz w kategorii rodzinnej.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe