KRZ w parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu

  • 05.01.2018, 10:57 (aktualizacja 06.01.2018, 13:42)
  • Joanna Mazurek
KRZ w parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu http://parafia-bratalbert.pl/
Katolickie Radio Zamość zaprasza na Niedzielę Radiową. 7 stycznia odbędzie się ona w parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu.

Parafia została erygowana w 1994 r. Jej pierwszym proboszczem był śp. ks. Jan Borowski, kolejnym ks. Miłosław Żur, a obecnym jest ks. Marek Mazurek, który podkreśla, że jego wielką radością, jest liczne uczestnictwo wiernych w liturgii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na transmisję mszy św. z parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu zapraszamy w niedzielę o godz. 12.00. Tymczasem o godz. 17.00 swoimi radościami i nadziejami podzielą się ze słuchaczami proboszcz i parafianie. Powtórka tych ostatnich materiałów w poniedziałek po godz. 13.00.


 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe