Kolizje i wypadek w biłgorajskim

  • 25.08.2016, 11:56 (aktualizacja 25.08.2016, 12:44)
  • Małgorzata Zaręba
Kolizje i wypadek w biłgorajskim
Ze statystyk KMP w Lublinie wynika, ze minionej doby (24.08) w naszym województwie doszło do 5. wypadków, w wyniku których 1 osoba zmarła, a 6 osób zostało rannych. Ponadto na terenie województwa 15. kierowców zatrzymano pod wpływem alkoholu i doszło do 47. kolizji drogowych.

Wczoraj w powiecie biłgorajskim doszło do trzech kolizji, których przyczyną było nie zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami.Pierwsza z nich miała miejsce w Niemirowie. O szczegółach informuje st. sierż Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do kolejnej kolizji doszło w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Nadstawnej i Lubelskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trzecia kolizja miała miejsce również w Biłgoraju na ul. Zamojskiej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W powiecie biłgorajskim zatrzymano także nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Majdan Nowy (gm. Księżpol).
 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Informujemy kierowców, że od jutra do niedzieli (26 – 28.08) w całej Polsce prowadzone będą ogólnopolskie kampanie pn. „Bezpieczny weekend” i  „Prędkość”. Podczas tych działań mundurowi w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących. Za pomocą urządzeń do pomiaru prędkości policja będzie kontrolować prędkość, trzeźwość i nieprawidłowe zachowania kierowców.

O szczegółach akcji „Bezpieczny weekend” [kliknij tutaj]

O szczegółach akcji „Prędkość” [kliknij tutaj]
 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe