Eleni w Strzyżowie

  • 15.01.2018, 18:47 (aktualizacja 15.01.2018, 18:55)
  • Arkadiusz Efner
Eleni w Strzyżowie
W minioną niedzielę, 14 stycznia w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Strzyżowie, wystąpiła artystka, piosenkarka Eleni.

Licznie zgromadzona publiczność, mogła usłyszeć najbardziej znane kolędy i pastorałki w jej wykonaniu. Artystka tuż po koncercie powiedziała, że nowy kościół, zrobił na niej ogromne wrażenie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas koncertu można było również usłyszeć Grecką kolędę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Piosenkarka zachęcała najmłodszych uczestników do wspólnego kolędowania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biletem wstępu na koncert była dobrowolna ofiara. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na prace prowadzone w kościele oraz na działalność duszpasterską KSM działającego przy parafii. Organizatorami koncertu byli: parafia w Strzyżowie, duszpasterze oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oddział Strzyżów.

Arkadiusz Efner

Zdjęcia (48)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe