Trudne pytanie

  • 01.02.2018, 11:33
  • Joanna Mazurek
Trudne pytanie
„Józef Śmiech „Ciąg” – jak było naprawdę?” - długo oczekiwany film pod tym tytułem wkrótce będzie miał swoją premierę.

Odbędzie się ona 12 lutego o godz. 17.00 w sali koncertowej Klubu Garnizonowego, w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 36. Dokument powstał z inicjatywy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

Porusza bardzo trudny problem – zwraca uwagę Sławomir Zawiślak, prezes Zarządu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rezerwacji miejsc na premierę filmu o Józefie Śmiechu można dokonywać dzwoniąc pod numer telefonu 261 181 224.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mamy teraz w historii taki moment, że odważnie podnosimy wiele tematów, które części społeczeństwa nie są znane – podkreśla Sławomir Zawiślak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na stronie internetowej Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, której adres to www.akzamosc.pl można obejrzeć zwiastun filmu pt. „Józef Śmiech „Ciąg” – jak było naprawdę?”.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe