Prawda o Polsce. Rozstrzygnięcie konkursu

  • 13.02.2018, 08:30 (aktualizacja 14.02.2018, 12:50)
  • Małgorzata Sobczuk
Prawda o Polsce. Rozstrzygnięcie konkursu
To tytuł konkursu, a jednocześnie głos naszych słuchaczy w sprawie.

W jaki sposób, my Polacy powinniśmy bronić prawdy historycznej o naszej Ojczyźnie w Europie i na świecie?

Zwycięskiej odpowiedzi na pytanie udzielił Kacper Madyński:

"Uważam, że prawdy historycznej o naszej Ojczyźnie należy bronić przede wszystkim poprzez uświadamianie innych o tym, jak było naprawdę. Mogą w tym pomóc fakty historyczne, których wbrew pozorom jest bardzo wiele i jasno pokazują one jaka jest prawda o Polsce. Myślę, że bardzo ważna w tym temacie jest także nasza postawa i sama chęć poznania tych faktów. Mianowicie tu nie chodzi o nas i nasze pragnienia, ale o naszą Ojczyznę i o jej honor".

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Po odbiór książki zapraszamy do Działu Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Fundatorem nagrody było Wydawnictwo Biały Kruk.

Małgorzata Sobczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe