Niedziela, 20.01.2019

Jerzy Nizioł

  • 8.02.2018, 11:15
  • Małgorzata Sobczuk
Jerzy Nizioł
prezes Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu w tym roku obchodzi 60-tą rocznicę istnienia. W związku z tym zarząd spółdzielni postanowił zorganizować uroczyste obchody. Zaplanowano je na 9 lutego.

Obchody rozpoczną się o godz. 9:00 od mszy św. w intencji mieszkańców i pracowników w kościele pw. św. Michała Archanioła. Główne uroczystości zaplanowano na godz. 13:00. Odbędą się one w Klubie Batalionowym Jednostki Wojskowej przy ul. Piłsudskiego 36. W programie: wystąpienie Prezesa Zarządu Spółdzielni, wręczenie odznaczeń i wyróżnień. Wisienką na torcie będzie koncert Orkiestry Symfonicznej im Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Zapraszamy do wysłuchania "Rozmowy Dnia" z prezesem SM im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu Jerzym Niziołem:

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe