Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości

  • 18.02.2018, 08:19
  • Alicja Magura
Lubaczów. W kręgu rozważań o miłości
W Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, 15 lutego odbył się Koncert Profilaktyczny Grupy „Wyrwani z Niewoli”.

Było to kolejne spotkanie zorganizowane z okazji walentynek odbywające się pod hasłem „W kręgu rozważań o miłości”. Wcześniejsze edycje tego wydarzenia miały charakter okazjonalnej debaty, podczas której uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące miłości. Więcej informacji na ten temat udzieliła Edyta Świstowicz-Mazur, współorganizatorka wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczny koncert został zorganizowany z myślą o młodym człowieku, który niejednokrotnie pogubił się w swoim życiu i szuka pocieszenia w niewłaściwych miejscach – dodaje Edyta Świstowicz-Mazur.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jacek Zajkowski „Heres” (artysta hip-hopowy, raper) i Piotr Zalewski (psycholog z wykształcenia, autor książki pt: „Wyrwani z niewoli”), którzy tworzą zespół „Wyrwani z Niewoli”, od kilku lat zajmują się działalnością profilaktyczna. Jeżdżą od kilku lat po całej Polsce ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Na początku występu postanowili obudzić lubaczowską młodzież i zachęcić do aktywnego udziału w koncercie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Następnie Jacek Zajkowski „Heres” wyjaśnili zebranym jaki cel niesie ze sobą odbywający się koncert.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Liderzy zespołu mówili o swoich problemach, które stawiało przed nimi życie. W pewnym etapie swojego życia przepełnionego nienawiścią, uzależnieniami czy nałogami postanowili nawrócić się. W tym wszystkim pomógł im Bóg o czym niejednokrotnie mówią i śpiewają.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat nad tym wydarzeniem objęli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie i Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Lubaczowie.

Alicja Magura

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe