Koncert Jacka Dewódzkiego - Narkotyki, droga donikąd

  • 19.02.2018, 23:22
  • Ewa Monastyrska
Koncert Jacka Dewódzkiego - Narkotyki, droga donikąd
19 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu, były wokalista zespołu Dżem opowiedział o zagrożeniach uzależnień

O narkotykach, alkoholu, uzależnianiach i innych niebezpieczeństwach a zarazem o szczęściu i osobistym rozwoju, opowiedział podczas koncertu w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu, Jacek Dewódzki. Muzyk jest kompozytorem,gitarzystą a przede wszystkim byłym, wieloletnim wokalistą zespołu Dżem. O tym, dlaczego postanowił edukować młodzież w kwestii życia w trzeźwości powiedział sam Jacek Dewódzki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodzież z klas VI i VII szkół podstawowych poza znanymi utworami zespołu Dżem a także utworami autorskimi Jacka Dewódzkiego, miała szansę usłyszeć świadectwo życia muzyka. Czy taki przekaż trafił do młodych ludzi?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Cała rozmowa z Jackiem Dewódzkim i jego pomysł na życie, już niebawem na falach Katolickiego Radia Zamość. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe