IX edycja Konkursu historycznego

  • 26.02.2018, 07:22 (aktualizacja 26.02.2018, 07:34)
  • Łukasz Kot
IX edycja Konkursu historycznego
Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ–AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy

Prezydium Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość zaprasza do udziału w IX edycji KONKURSU HISTORYCZNEGO „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ–AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do 6 kwietnia należy zgłosić szkołę do konkursu. Do 11 maja uczniowie powinny złożyć konkursowe prace do organizatora. 29 maja nastąpi uroczyste podsumowanie konkursu w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszał Sławomir Zawiślak - prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość. Przypominamy jednocześnie, że regulamin konkursu umieszczony jest na stronie akzamosc.pl oraz Lubelskiego Kuratorium Oświaty.

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe