Dobro liczone w kilometrach

  • 01.03.2018, 15:00 (aktualizacja 01.03.2018, 15:17)
  • Joanna Mazurek
Dobro liczone w kilometrach
Jedna znaczy niewiele, 44 ułożonych obok siebie tworzy już metr, a wiele metrów całe kilometry.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu rozpoczęło dziś zbieranie złotówek w ramach kampanii Kilometry Dobra. Akcja potrwa do 3 czerwca. Pieniądze będzie można wrzucać do puszek podczas zbiórek, które będą prowadzone m.in. w parafiach i szkołach, lub przelewać na konto organizacji. Cel jest szlachetny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłym roku udało się zebrać 65 tysięcy złotych.To prawie półtora kilometra dobra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielkie zbieranie już się rozpoczęło. W II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Partyzantów 68 w Zamościu odbył się wpisujący się w nie międzyszkolny turniej piłki siatkowej. To jednak dopiero początek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło zbiórkę prowadzoną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu w ramach Kampanii Kilometry Dobra patronatem medialnym.

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe