"Być Kobietą"

  • 07.03.2018, 19:43 (aktualizacja 09.03.2018, 13:37)
  • Ewa Monastyrska
"Być Kobietą"
W Bełżcu odbyła się konferencja pt. Być Kobietą, skierowaną dla pań z powiatu Tomaszów Lubelski

7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbyła się konferencja pt Być Kobietą. Ten niecodzienny pomysł świętowania Dnia Kobiet spotkał się z uznaniem pań z powiatu Tomaszów Lubelski. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu, Karolina Janik, przyznała, że jest to nowa inicjatywa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeden z tematów poruszanych podczas konferencji dotyczył zdrowia i rozsądnego zakupu żywności. Jak przyznała prelegentka z Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Urszula Wojewoda, podczas zakupów popełniamy podstawowe błędy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zebrane panie miały również możliwość dowiedzieć się czegoś więcej na temat samobadania piersi. Temat ten przybliżyła prezes Stowarzyszenia Kobiet po Leczeniu raka Piersi Tomaszowskie Amazonki, Anna Gardecka.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencja została objęta patronatem przez Starostę Tomaszowskiego, Jana Kowalczyka, oraz Wójta Gminy Bełżec, Andrzeja Adamka.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe