Pora dla Seniora w Suścu

  • 08.03.2018, 21:19 (aktualizacja 08.03.2018, 21:43)
  • Ewa Monastyrska
Pora dla Seniora w Suścu
Od stycznia 2018 roku do grudnia 2020 roku będzie realizowany w Suścu program Pora dla Seniora

Ponad 900 tyś. złotych pozyskała gmina Susiec z projektu Pora dla Seniora, w ramach którego w  Suścu istniejący  Klub Seniora mógł rozszerzyć swoją działalność. Porjekt przybliżyła Agnieszka Hałasa, pracownik Urzędu Gminy w Suścu a zarazem osoba odpowiedzialna za przygotwanie projektu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania będą odbywały się dwa razy w tygodniu po pięć godzin a jedna sobota w miesiącu będzie przeznaczona na doradztwo eksperckie. Seniorzy nie kryli zadowolenia z pomysłu realizacji projektu, którego otwarcie miało miejsce 8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Klub Seniora zainaugurował swoją działalność podczas warsztatów artystycznych i kulinarnych. Jak stwierdzili seniorzy, wspólne gotowanie zbliża.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otwarcie Klubu Seniora w Suścu było okazją do złożenia życzeń i kwiatów wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet. Do Klubu Seniora postanowiło dołączyć ponad 60 osób z gminy Susiec. Wójt gminy, Zbigniew Naklicki przyznał, że projekt jest ważną częścią życia społecznego.a

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe