Misterium Męki Pańskiej w Łukawcu - 25 marca 2018 r.

  • 12.03.2018, 16:27 (aktualizacja 26.03.2018, 12:01)
  • Administrator
Misterium Męki Pańskiej w Łukawcu - 25 marca 2018 r.
25 marca 2018 r. (Niedziela Palmowa) o godzinie 18:30 w Łukawcu (powiat Lubaczów) odbędzie się Plenerowe Misterium Męki Pańskiej. Początek o godzinie 18:30 w kościele pw. Objawienia Pańskiego.

Plenerowa inscenizacja Misterium Męki Pańskiej rozpocznie się w kościele parafialnym w Łukawcu i następnie zostanie poprowadzona ulicami miejscowości. Aktorzy zaprezentują sceny z Nowego Testamentu. Misterium rozpocznie scena Ostatniej Wieczerzy. Będzie również modlitwa w Ogrójcu, zdrada Judasza i pojmanie, scena u Kajfasza i Heroda, sąd przed Piłatem, zaparcie się Piotra, biczowanie i skazanie na śmierć oraz Droga Krzyżowa. Spektakl zakończy ukrzyżowanie Jezusa. Odtwórcami wszystkich ról będą mieszkańcy Gminy Wielkie Oczy.

administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe