Dożynki Gminy Zamość

  • 02.09.2016, 08:43
  • Inf. nadesłana
Dożynki Gminy Zamość
Przed nami Dożynki Gminy Zamość, które odbędą się w najbliższą niedzielę.


Gminę Zamość tworzy 35 sołectw. Prawie wszystkie będą prezentować się na stoiskach podczas Dożynek Gminy Zamość, które w tym roku odbędą się w najbliższą niedzielę, 4.09.2016 r., na boisku w Zawadzie. Gościem specjalnym będzie 40-osobowa delegacja z partnerskiej Gminy Sanok. Oprócz gminnych zespołów artystycznych zagra zespół weselny ACCORD, a na finał z koncertem wystąpi gwiazda disco polo, zespół BOBI.

Program gminnych dożynek przedstawia się następująco:

O 11:30 uformowany zostanie korowód, który przejdzie na plac dożynkowy. O 13.00 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna z oprawą muzyczną Zespołu Czerwone Korale i Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Białowola.

Od 15:00 zaplanowana jest biesiada z zespołami z gminy Zamość. Wystąpią: uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej i Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zawadzie, grupy taneczne z zamojskiego GOK w Wysokiem, chór „Sitanianie”, „Wesołe Gosposie”, „Białowolanki”, kabaret „Taka Potrzeba”, „Roztoczanki”, „Echo Lipska”, „Ale Cantare”. Przeprowadzony zostanie również konkurs na „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy”.

Inf. nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe