Edukacja dla rowerzystów

  • 11.04.2018, 09:38 (aktualizacja 11.04.2018, 09:43)
  • Małgorzata Kryk
Edukacja dla rowerzystów
Straż Miejska Miasta Zamość zaprasza rowerzystów i miłośników turystyki rowerowej na spotkania edukacyjne z zakresu ruchu drogowego dotyczące rowerzystów.

Spotkania adresowane są do mieszkańców Zamościa, a najbliższe spotkania odbędą się dzisiaj (11.04) o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Sienkiewicza 5 w Zamościu oraz  jutro(12.04) o godz. 17.00 w Okrąglaku przy ul. Wyszyńskiego 28A. Podczas spotkań poruszane będą tematy dotyczące m.in: zasady udzielania pierwsze pomocy oraz niebezpiecznych miejsc w Zamościu.  Na Roztoczu mamy wiele miejsc, które warto zobaczyć, a opowie o nich Zbigniew Pietrynko, znany przewodnik turystyki rowerowej. Celem spotkania jest troska o bezpieczeństwo rowerzystów, dlatego mogą w nim uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe