VI Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ,,Chłopcy Malowani”

  • 24.04.2018, 12:52
  • Łukasz Kot
VI Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ,,Chłopcy Malowani” Łukasz Kot
Klub Batalionowy w Zamościu rozbrzmiewał pieśniami w wykonaniu dzieci i młodzieży

22 uczestników (soliści i zespoły) wzięło udział w VI Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ,,Chłopcy Malowani” dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego, który odbył się (24.04) w Klubie Batalionowym w Zamościu. Jakie cele przyświecają konkursowi opowiedziała nam Katarzyna Skrzypek wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spore grono uczestników konkursu stanowiły uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Synów Pułku w Siennicy Różanej: Julia Lato, Martyna Popik, Kinga Stefaniak, Wiktoria Jaros i Klaudia Chwała. Rozmawiał z nimi Łukasz Kot.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy takie konkursy wokalne ważne są w procesie edukacji najmłodszych zapytaliśmy jednego z nauczycieli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kapitan Józef Łaba z Armii Krajowej i WiN, miłośnik pieśni patriotycznych i żołnierskich nie kryje zadowolenia z organizacji konkursu w którym uczestniczy najmłodsze pokolenie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął poseł RP Sławomir Zawiślak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem VI Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ,,Chłopcy Malowani” jest Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu.

Łukasz Kot

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe