o. Szustak na rekolekcjach w Łabuniach

  • 28.06.2016, 03:05 (aktualizacja 13.07.2016, 14:29)
  • Małgorzata Godzisz
o. Szustak na rekolekcjach w Łabuniach
„Wielka ryba, czyli jak odnaleźć swoją drogę”. Pod takim tytułem odbyły się w ostatni weekend czerwca rekolekcje dla studentów i młodzieży pracującej w Domu Rekolekcyjnym pw. Miłosierdzia Bożego w Łabuniach. Na co dzień posługują tam Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. Tym razem odwiedził to miejsce wędrowny kaznodzieja dominikanin o. Adam Szustak OP.

Prawie 100 osób przez trzy dni odkręcało wspólnie i indywidualnie to co zagmatwane w ich życiu. By na nowo dostrzec obecność Jezusa w sobie samym. Dla Justyny Kantypowicz, te rekolekcje były mocne. A dlaczego? O to dopytała Małgorzata Godzisz, która była na miejscu i uczestniczyła w nich. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jacek Wrona z Konopnicy dzięki konferencjom o. Adama Szustaka zrozumiał jaka jest jego droga i jakie są pragnienia jego serca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy z nas ma w sobie „wielką rybę”. Na koniec rekolekcji zapytaliśmy ich organizatorkę s. Beatę Radecką FMM, czym dla niej jest „wielka ryba”? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już teraz zapraszamy słuchaczy we wtorek o godz. 17:00 na audycję „Miłosierni to My” na 90,1 FM lub online na www.radiozamosc.pl. W ostatnie wtorki miesiąca będą kolejne odsłony rekolekcyjnych spotkań z o. Adamem Szustakiem. 

Uwielbienie Boga tańcem, które poprowadził ks. Jerzy Frankiewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Małgorzata Godzisz

Zdjęcia (108)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe