Przedszkolaki o Polsce

  • 11.05.2018, 10:18
  • Małgorzata Sobczuk
Przedszkolaki o Polsce Andrzej Kurantowicz
„Dzień flagi” to tytuł quizu wiedzy o Polsce z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, który zorganizowano (10.05) w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Zamościu.

O idei konkursu powiedziała nam Anna Kowalska-Ćwik, dyrektor placówki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Quiz przeprowadziły nauczycielki Małgorzata Bucior i Monika Budzińska. Konkurs składał się z ośmiu konkurencji. Dzieci wykazały się znakomitą wiedzą i umiejętnościami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

7,5-letnia Julka wyrecytowała dla nas wierszyk o Polaku.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie uczestniczyły dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli.

I miejsce zdobyło Przedszkole Miejskie Nr 2 reprezentowane przez Emilię, Nikolasa i Mateusza, osiągając 12 punktów.
II miejsce zdobyło Przedszkole Miejskie Nr 1 reprezentowane przez Marcela, Zuzannę i Tomasza, osiągając 11 punktów oraz Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu reprezentowane przez Antoninę, Wiktora, Hannę, osiągając 11 punktów.
III miejsce zdobyło Przedszkole Miejskie Nr 10 reprezentowane przez Mateusza, Karola i Kacpra, osiągając 10 punktów. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe