Z kompasem po Krasnobrodzie

  • 14.05.2018, 10:01
  • Ewa Monastyrska
Z kompasem po Krasnobrodzie
12- 13 maja w Krasnobrodzie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Radiooreintacji Sportowej, V Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego oraz Mistrzostwa w Sprinterskim Biegu na Orientację.

O puchar Roztocza w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Radioorientacji Sportowej, V Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego oraz w Mistrzostwach Województwa w Sprinterskim Biegu na Orientację, które odbyły się w Krasnobrodzie 12 i 13 maja, wzięło w sumie około 200 osób. Współorganizator wydarzenia, prezes UKS Azymut Siedliska, Piotr Chabros wyjaśnił, na czym polega bieg sprinterski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Znacznie trudniejszą dyscypliną jest według Piotra Chabrosa radioorientacja sportowa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Współorganizatorem wydarzenia była gmina Zamość, która jak przyznał wójt gminy, Ryszard Gliwiński, z radością kontynuuje memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Najmłodsi uczestnicy mistrzostw liczyli około 10 lat. Zuzanna Mielko, na pytanie, jak poradziła sobie podczas mistrzostw odpowiedziała
loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na ten temat niebawem na falach naszego radia w wiadomościach gminnych.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe