Buziak niepełnosprawnych

  • 23.05.2018, 22:05
  • Ewa Monastyrska
Buziak niepełnosprawnych
W Tomaszowie Lubelskim odbył się X Integracyjny Festiwal Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Buziak"

23 maja w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się jubileuszowy, bo X Integracyjny Festiwal Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Buziak", zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim. O szczegółach koncertu powiedzieli sami organizatorzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor placówki, Roman Kania, zauważył, że występy dzieci z niepełnosprawnością intelektualną mają dla  ogromne znaczenie dla ich rozwoju.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Opiekunowie grup artystycznych przyznają, że tego typu występy są dla wszystkich wielkim przeżyciem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu koncertu 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy Festiwalu zostali ugoszczeni nie tylko drugim śniadaniem,ale także przygotowano dla nich obiad, tort i lody. Organizatorzy przyznają, że wszystko to było możliwe dzięki wsparciu sponsorów. 

 

 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe