Rajd rowerowy w Zamościu

  • 11.06.2018, 08:37 (aktualizacja 12.06.2018, 12:06)
  • Małgorzata Zaręba
Rajd rowerowy w Zamościu
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie rowerowym – Eko Family Bike Tour Zamość 2018.

Przejażdżkę rowerowa zaplanowano na 23 czerwca, czyli na sobotę. Zbiórka rowerzystów odbędzie się o godz. 10.00 na Rynku Wielkim, skąd cykliści przejadą uliczkami miasta, a punktem docelowym będzie za zamojski zalew, znajdujący się za Rotundą. O trasie rajdu poinformowała Magdalena Magryta, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nad zamojskim zalewem na rowerzystów czekać będzie mnóstwo atrakcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia na rajd przyjmowane są do najbliższego piątku (15.06), a udział jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, , zatem wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zakończenie rajdu przewidziane jest na godz. 14.00

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe