Letni Informator Kulturalny Zamość 2018 r.

  • 07.06.2018, 11:10 (aktualizacja 07.06.2018, 11:19)
  • Joanna Mazurek
Letni Informator Kulturalny Zamość 2018 r.
Widowiska, koncerty a nawet mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej – wszystko na terenie „perły renesansu”. Przez najbliższe miesiące watro odwiedzić Zamość nie tylko po to, żeby zwiedzać zabytkowe obiekty.

Niedawno ukazał się „Letni Informator Kulturalny Zamość 2018 r.”, w którym zamościanie i turyści znajdą szeroki wybór propozycji na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Są w nim zapowiedzi wydarzeń cyklicznych wraz z opisem i terminami, kalendarz imprez letnich oraz zaproszenia do odwiedzenia wystaw, galerii, muzeów i kina. Informator jest bezpłatny. Można go otrzymać m.in. w Wydziale Kultury i Sportu (Rynek Wielki 4), a także Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Rynek Wielki 13) i w placówkach kultury na terenie miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Letni Informator Kulturalny można też pobrać w wersji elektronicznej ze strony www.zamosc.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe