Wigilia odpustu w Krasnobrodzie

  • 02.07.2018, 09:03
  • Ewa Monastyrska
Wigilia odpustu w Krasnobrodzie
1 lipca rozpoczęły się uroczystości odpustowe Matki Bożej Jagodnej w Krasnobrodzie

W krasnobrodzkim sanktuarium 1 lipca rozpoczęły się uroczystości odpustowe, które osiągną swoje centrum 2 lipca. Jak ważny jest to dzień dla sanktuarium, powiedział kustosz tego miejsca, ks. prał. Eugeniusz Derdziuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wigilia uroczystości odpustowych została zwieńczona mszą świętą sprawowaną przy Kaplicy na wodzie przez biskupa pomocniczego diecezji kaliskiej, Łukasza Buzuna. Mszy św. o godzinie 18 przewodniczył ks. prof. Marian Nowak, który zauważył, że przy sercu Matki można odnaleźć własne serce.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczystości odpustowe przybyły pielgrzymki nie tylko autokarowe, ale i piesze a wśród nich byli pielgrzymi z Zamościa, Lubaczowa a także z Hrubieszowa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

2 lipca to centralne uroczystości odpustowe w Krasnobrodzie. Msze święte w sanktuarium będą sprawowane jak w każdą niedzielę a słowo głosił będzie ks. prof Marian Nowak. Sumie odpustowej o godz. 12 przewodniczył będzie bp Łukasz Buzun. On też wygłosi homilię. Eucharystię odprawianą w Krasnobrodzie  o godzinie 12  będziemy dla Państwa transmitować. Zapraszamy do łączenia się w modlitwie.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe