Wystawa Sitno 2018 - jedyna taka wystawa

  • 02.07.2018, 13:29 (aktualizacja 02.07.2018, 15:03)
  • Joanna Mazurek
Wystawa Sitno 2018 - jedyna taka wystawa
Tradycja, ale przede wszystkim nowoczesność polskiej wsi przyciągnęły w miniony weekend do Sitna tysiące zwiedzających.

Podczas Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie, która była organizowana już po raz 32., swoją ofertę prezentowało ponad 400 podmiotów. Obok wystaw, konkursów i seminariów tematycznych nie zabrakło także modlitwy: w niedzielę Mszy św. przewodniczył bp Jan Śrutwa. Organizatorem wydarzenia, nad którym nasza rozgłośnia sprawowała patronat medialny, jest Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Końskowoli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawa była także okazją do nagrodzenia tych rolników, którzy osiągnęli szczególne wiele np. w hodowli bydła, owiec, kóz, koni, królików czy drobiu, ale nie tylko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawa przyciąga zwiedzających nawet z odległych od Zamościa stron. Każdy, od najmłodszych, po najstarszych, mógł znaleźć coś dla siebie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacji z Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie będą mogli Państwo posłuchać o godz. 17.10.

 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (15)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe