Regionalny Dzień Leśnika

  • 12.09.2016, 16:11 (aktualizacja 13.09.2016, 13:14)
  • Małgorzata Sobczuk
Regionalny Dzień Leśnika
25 nadleśnictw, ok. 1400 osób, którzy zarządzają ponad 420 hektarami lasów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Te tereny należą do jednych z najlepiej ocenianych pod względem prowadzonej gospodarki. Okazją do świętowania był regionalny Dzień Leśnika w Jakubowicach Konińskich.

Zadowolenia z obecnej sytuacji nie krył dyrektor RDLP w Lublinie Jerzy Sądel.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie rozpoczęło się od mszy św. w tamtejszym kościele św. Faustyny Kowalskiej. Kazanie wygłosił proboszcz ks. Janusz Latoch. Wskazał na zadania, które każdy z nas powinien zrealizować.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Następnie leśnicy odbyli uroczystą naradę. Podczas niej wręczono najważniejsze nagrody dla leśników – Kordelasy. Wśród zasłużonych znaleźli się: Mariusz Nagadowski, nadleśniczy Nadleśnictwa Strzelce, Piotr Mróz, nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj i Stanisław Nawrocki, zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Zwierzyniec.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyróżniono też pracowników za ich pracę krzyżami zasługi i nagrodami resortowymi. Wśród zaproszonych gości był wojewoda lubelski Przemysław Czarnek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Głos też zabrała posłanka na Sejm RP Agata Borowiec.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W każdą sobotę odwiedzamy nadleśnictwa, by na miejscu sprawdzić o czym szumią lubelskie lasy. Start godz. 10:15. Powtórki w środy o godz. 13:15.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (55)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe