Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Wakacje na Roztoczu. Rozstrzygnięcie konkursu

By zdobyć cenne albumy o Roztoczu i Lubelskich Lasach wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: dlaczego wybieram wakacje na Roztoczu i co mnie w nim urzeka?
Wakacje na Roztoczu. Rozstrzygnięcie konkursu

Autor: Fot. Małgorzata Sobczuk

Zwycięzcami w konkursie zostali:

1. Pan Kacper

Wakacje na Roztoczu wybieram głównie dlatego, ponieważ jest to jedyny w swoim rodzaju region, gdzie jest bez wątpienia cicho i spokojnie, można pooddychać świeżym powietrzem, a także zobaczyć wiele wyjątkowych miejsc, z Zamościem na czele. Myślę, że najbardziej urzekające w Roztoczu są rozległe lasy, które dla mnie jako zarówno mieszkańca Zamojszczyzny, jak również młodego miłośnika przyrody są idealnym miejscem wypoczynku i oderwania się od rzeczywistości i codziennego pośpiechu.


2. Pani Iwona

W wakacje na Roztoczę się wybiorę plecak spakuję i przyjaciół ze sobą zabiorę

Miejscowość Guciów chętnie odwiedzę
oraz inne miejscowości też zwiedzę
Kto Roztocze na własne oczy zobaczy
i doświadczy tej pięknej przyrody
będzie chciał wracać w te rejony
a to wycieczka nie za miliony
więc śmiało bracie/siostro ruszaj w drogę
by Roztocze poznać
i te cuda natury
tylko w tym regionie Polski
smaczne jadło i przekąski
Na Roztocze zapraszamy
każdy jest tutaj mile widziany.

3. Pan Sebastian

Trzeba urodzić się na Roztoczu a zwłaszcza południowym aby dostrzec piękno natury i bogactwa nie materialnego otaczającego nas.
 

Nagrody ufundowała Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie. Są do odebrania w siedzibie redakcji Katolickiego Radia Zamość od poniedziałku do piątku od 8 do 16.00. Zapraszamy!





 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Super!Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w NowosiółkachAutor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii Wożuczyn