Od drzewa do drewna. Radiobook z myślą o niewidomych

  • 10.08.2018, 16:28 (aktualizacja 17.08.2018, 14:27)
  • Małgorzata Sobczuk
Od drzewa do drewna. Radiobook z myślą o niewidomych
Katolickie Radio Zamość od ponad 15 lat we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie odkrywa przed swoimi słuchaczami piękno stworzenia jakim są nasze lasy.

Od 2010 roku programy emitowane są pod nazwą „Leśne Radio” w każdą sobotę miesiąca o godz. 10:15. Po spotkaniach z osobami niewidomymi zrodził się pomysł by stworzyć coś specjalnie dla nich, by pod swoimi palcami „zobaczyli” las. Powstał radiobook „Od drzewa do drewna”. Mówi autorka projektu Małgorzata Sobczuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W obrębie 8 Nadleśnictw: Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Józefowa, Krasnegostawu, Mircza, Strzelec, Tomaszowa i Zwierzyńca, na różne sposoby podejmowane są ważne i trudne tematy ukazujące, że las dla każdego z nas jest prawdziwą eksplozją życia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Strona tytułowa okładki uzupełniona została nakładką w alfabecie Braille'a, a także logotypami Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie i Katolickiego Radia Zamość. Druga strona to prolog prowadzącej audycje, która wyjaśnia co zawiera płyta i zachęcą do miłego odbioru. Na trzeciej zamieszczono płytę DVD w formie krążków drewna. W tle są zebrane zdjęcia autorki z leśnych wędrówek. Na czwartej wierszowany spis treści i niezbędne informacje o produkcji.

Radiobook „Od drzewa do drewna” jest do wygrania w naszych radiowych konkursach. Zachęcamy do udziału w nich!


loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe