#8. Exodus Młodych

  • 14.08.2018, 09:58 (aktualizacja 14.08.2018, 17:28)
  • Joanna Suszko
#8. Exodus Młodych
Od 21 do 24 sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się spotkanie młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza od 21 do 24 sierpnia 2018 r. do Zwierzyńca na #8 Exodus Młodych. W tym roku młodzież przyglądać się będzie drodze swojego powołania, w myśl hasła 'Duch wskaże Ci drogę” - wyjaśnia jeden z organizatorów spotkania, ks. Piotr Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 Jak zawsze w rozważaniu tematu spotkania pomagać będą zaproszeni goście: ks. Dominik Chmielewski, Monika i Marcin Gomułkowie czy s. Wirginia Mielcarek. Ponadto na scenie zobaczymy znanych i cenionych muzyków, dodaje ks. Jarosław Kędra, dyrektor Exodusu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dlaczego warto przyjechać na #8 Exodus Młodych? Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy w Zwierzyńcu będą mogli spotkać żywego Boga i prawdziwych przyjaciół, a do tego zachwycić się pięknem urokliwego Roztocza. Wszystkie szczegóły zainteresowani znajdą na www.exodusmlodych.pl, a także na facebooku i instagramie. Zapraszamy.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe