Per Artem Ad Astra Inauguracja

  • 20.08.2018, 08:38 (aktualizacja 23.08.2018, 08:13)
  • Ewa Monastyrska
Per Artem Ad Astra Inauguracja
18 sierpnia został zainaugurowany XII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem Ad Astra.

W krasnobrodzkim sanktuarium 19 sierpnia, został otwarty  XII Festiwal  Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem Ad Astra. Otwarcia Festiwalu dokonał kustosz sanktuarium, ks. prał. Eugeniusz Derdziuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszego dnia festiwalu wystąpił Janusz Raczyński grający  na gitarze a także Mateusz Goniowski i Krzysztof Ostrowski na organach. Na co tego dnia mogli liczyć uczestnicy festiwalu?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem Ad Astra odbywający się w Krasnobrodzie od 12 lat to tygodniowe spotkania z muzyką i sztuką. Wydarzenia kulturalne odbywają się zarówno w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny jak i w kościele Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie. Dwa spotkania odbędą się także w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Z czego będą mogli Państwo skorzystać zarówno dziś jak i jutro? O dwóch najbliższych dniach powiedziała dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury, Mariola Czapla.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowy program wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej miasta i gminy Krasnobród a także na naszej stronie internetowej. Festiwal Per Artem Ad Astra został objęty patronatem honorowym przez burmistrza Krasnobrodu, Kazimierza Misztala. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe