Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży

  • 15.09.2016, 19:14 (aktualizacja 15.09.2016, 19:56)
  • Joanna Suszko
Dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży
W Zamościu w sobotę 17 września odbędzie się diecezjalne dziękczynienie za ŚDM.

Choć Światowe Dni Młodzieży już za nami, wciąż w pamięci pozostają wspaniałe wydarzenia z lipca, kiedy to także w naszej diecezji obchodziliśmy to wyjątkowe wydarzenie. Chcąc powracać do atmosfery tamtych dni, zaplanowane zostało jeszcze jedno spotkanie w duchu Światowych Dni Młodzieży. O jego idei mówi ks. Sylwester Zwolak, diecezjalny koordynator ŚDM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziękczynienie i podsumowanie ŚDM odbędzie się w sobotę 17 września i będzie połączone z uroczystościami patriotycznymi. Wszystko rozpocznie się Mszą św w sobotni wieczór o godz. 18.00. Ramowy program wydarzeń przedstawia ks. Zwolak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eucharystii będzie przewodniczył Ks bp Mariusz Leszczyński. Na Rynku Wielkim podczas koncertu wystąpią Teatr Ognia „Utopia” oraz Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna". Spotkanie zakończy nabożeństwo i symboliczne przekazanie Iskry Miłosierdzia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie to będzie także okazją do złożenia podziękowań osobom, które poprzez swoje zaangażowanie przyczyniły się do doskonałego przebiegu obchodów Światowych Dni Młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Wszystkich, a szczególnie młodzież serdecznie zapraszamy. Dodajmy, że Mszę św. w tym dniu o godz. 18. z kościoła rektoralnego św. Katarzyny będziemy transmitować na naszej antenie.
Więcej na ten temat usłyszą Państwo w piątkowej Rozmowie Dnia o 11:15 i 15:40.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe