Kryta Pływalnia w Zamościu jest już otwarta

  • 10.09.2018, 11:10 (aktualizacja 12.09.2018, 07:27)
  • Małgorzata Zaręba
Kryta Pływalnia w Zamościu jest już otwarta
Kryta Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu w dniach 27.08- 09.09 była nieczynna z powodu przerwy technologicznej.

Co roku na przełomie sierpnia i września na terenie Krytej Pływalni odnawiane są nicki basenowe. O pracach, które zostały wykonane podczas remontu poinformował Mateusz Ferens,dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać zaprasza na kursy nauki i doskonalenia pływania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kryta Pływalnia posiada atrakcje wodne typu: zjeżdżalnia, bicze wodne, gejzery, kaskadę wodną, jacuzzi, saunę oraz jaskinię solną. Basen czynny jest codzienne w godz. 6.00 – 22.00, a nad bezpieczeństwem osób korzystających z wody czuwa trzech ratowników WOPR.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe